| alynutza_4886 a întrebat:

Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?

pup

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt o persoana cinstita de treaba si sunt mult mai inteligent fata de restul tineretului pe care il cunosc in jurul meu, pe langa mine mai e si un amic de-al meu care e identic cu mine si ne intelegem de minune ca amici.

| spad3r a răspuns:

Eu fac mai bine ca toti cei pe care ii cunosc MAGIE. Vrei sa vezi. uite http://www.youtube.com/user/gh0stryder99?feature=mhum

| Maia a răspuns:

Ceea ce nu inteleg eu este faptul ca intrebarile la persoana a doua sunt frecvente.Nu inteleg cu ce te-ar putea ajuta pe tine lucrul pe care-l face x cel mai bine.Iti aduce un rang mai mare pe site? Asa si? Plus ca intrebarea nu cred ca-si are locul aici la "dragoste si sex". Inca ceva, fiecare stie sa faca lucrurile in felul lui chiar daca unul le face mai bine sau mai putin bine si cred ca in astfel de cazuri n-are trebui sa existe comparatia.

Nu intelege raspunsul meu gresit, cum ca te-as ataca.Nu nicidecum, efectiv ma ajuta pe mine sa-mi raspund la niste intrebari.

| Godgodadi43 a răspuns:

Sa desenez blushing

| TheNinthKoopa a răspuns:

Ehhh... desenez. desi tatal meu se pricepe MULT mai bine ca mine... ^^"