| JeSa a întrebat:

Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să-i respect.
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu un prieten bun dezinteresat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am stiut si stiu sa imi educ copii foarte bine iar rezultatele se vad.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa ridic moralul, sa le arat celor in dificultate jumatatea plina a paharului, (si-i indemn sa si bea, moderat! vin ca medicament essential pentru inimioara.) sa-i fac sa inteleaga ce si cum & de ce sunt lucrurile asa cum sunt/se intampla, si de ce nu e bine sa faca anumite lucruri, sa le explic mecanismele erotice si fiziologice ale placerii erotice si orgasmelor, si a dificultatilor care apar in orice cuplu, in cele mai diferite circumstante! iar in final sa-i capacitez la a obtine rezultate optime!

| Brigitta a răspuns:

Portrete in grafit big grin

| usernamealy a răspuns:

Stiu sa ascult tot ce imi povestesc si nu ma deranjeaza

| obarbiebruneta a răspuns:

Stiu sa mint foarte bine, sa tin un secret si sa ai jignesc pe ceilalti fara sa vreau dar stiu sa imi tin gura cand trebuie

| wonderbra a răspuns:

Sa incerc sa-i inteleg.

| theodoraafi a răspuns:

Stiu sa iubesc si sa dau o sansa...

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Sa inot

| noname_1116 a răspuns:

Sa fac cascada cu fumul de la tigara :d mult mai bine decat toti happy

| dana39668 a răspuns:

Sa-i iubesc pe cei dragii atat timp cat mai am parte de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, fac mai bine decat ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport. Zic asta nu pentru ca as face cel mai bine dar prietenii mei nu fac niciunul.