| HereToHelp123 a întrebat:

Care e sansa ca un prezervativ sa se rupa? De la Durex sunt cele mai bune?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu se rupe daca se adauga aditivul necesar sau lubricant cum se mai zice

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul folosirii corecte conform instructiunilor probabilitatea ca un prezervativ sa se rupe este extrem de mica, nesemnificativa. Prezervativul se rupe doar ca urmare a folosirii incorecte si niciodata din cauza unei frecarii prea intense sau a unui sex intretinut mult prea violent.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca te referi la risc, nu la sanse. Riscul este minim, dar nu nul.

| Danzell a răspuns:

Ma scuzi da ai tepi? un prezervativ nu se rupe doar pentru ca faci sex...

| Holy2010 a răspuns:

Daca este folosit corect sansele sunt foarte mici.

| Stefan_Ionut_Ursache_1987 a răspuns:

Sunt sanse mici, dar ca sa fie si mai mici incearca sa pui un pic de lubrifiant pe penis inainte

| DianaDia85 a răspuns:

Nimic nu e SIGUR, crede-ma o spun din propria mea experienta care mi s-a intamplat luna trecuta..si rezultatul a fost o sarcina extrauterina cu tot cu pastila Escapelle administrata imediat dupa 1 ora.Deci,nimic nu e sigur poate sa fie Durex s-au Love.