| TheSpecialOne a întrebat:

Rezista un prezervativ Durex Safe la mai multe ejaculari fara sa se rupa? Daca da, cam la cate?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NICI un prezervativ, indiferent de model/firmă, NU se utilizează după prima ejaculare!

În momentul în care ai ejaculat în acel prezervativ, NU se mai continuă actul sexual.

În caz contrar, RIŞTI ca prezervativul să se RUPĂ!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

NU! Se schimbă după fiecare act!

| Felys a răspuns:

Este de unica folosinta, doar nu te apuci acum sa il speli si sa o iei de la capat

| raluk27 a răspuns:

Ba, da' chitros esti! Faci economie sau ce? Una bucata pentru o tura.

| Cristiann25 a răspuns:

Regula cea mai IMPORTANTA:Foloseste un prezervativ DOAR odata! Sa nu faci prostia sa il folosesti a doua oara indiferent de la ce firma este si cat de bune sunt! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este de unică folosinţă, să folosăşte doar o singură dată, atât, trebuia să ştii lucru ăsta!
Te pup!

| CrazyRat a răspuns:

Deabia ii sigur la o folosire. Ce te face sa crezi ca merge si a 2-a? Si ii al dracu de urat sa il folosesti de doua ori. (Igiena/etc, etc)

| Theuta a răspuns:

Teoretic daaa. daca nu il scoti si il intinzi si etc ar trebui sa reziste :p Practic, mai bine nu!