| CristinaElena96 a întrebat:

Care este calitatea cea mai mare a persoanei iubite de langa voi? Dar cel mai mare defect? fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Nu pot sa spun doar o calitate asa ca o sa zic mai multehee heecum ar fi simtul umorului,buna dispozitie, puterea de a schimba ceva la personalitatea sa pentru a ne fi bine, increderea in mine.Defectele prefer sa ma prefac ca nu le vad desi sunt constienta ca ele exista si incerc sa le accept si anume:se enerveaza prea repede, uneori tine mult supararea, uneori lipsa ideilor noi si lipsa spontanitatii.happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Calitate: onestitatea.
Defect: intarzie.

greece12
| greece12 a răspuns:

Calitate? Nu mi-a spus "NU" niciodata
Defect...nu are!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Calitati: respectul, si ca plus, inteligenta.
Defecte: se supara cam repede si e si orgolios.

| Crisu a răspuns:

Daca ai sta sa te uiti al defecte, ai constata ca nu iti mai place de nimeni, pentru ca toti au defecte. Cea mai mare calitate? Depinde din ce unghi vrei sa privesti. Fiecare crede altceva, nu poti alege "uite asta e calitatea mea preferata", nu e pe preferinte.

| TheSpecialOne a răspuns:

Calitate:simtul umorului
Defect:se supara repede

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Are sperma dulce