| IonutValeriu a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a da startul unei partide de dragoste cand esti cu o fata in pat?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sa te insori cu ea prima data, altfel posludiul e ruinat de vinovatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sarutul, mangaierile pe corp, preludiu facut fetei... samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O mângâi, o săruți, vezi ce reacții are, pe urmă dai startul.

| Goete a răspuns:

Numaratoarea inversa

| VoidEternal a răspuns:

1, 2, 3, și!

Deși poți încerca și clasicul: 3, 2, 1, start!

Vezi ce metoda vi se potrivește mai bine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preludiul. Depinde cum îl faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Ionut. Trantestete cu iubita ta in pat, primul ce trebuie sa faci, e sa o saruti si sa o mangai putin, dupa asta, incepe sa te dezbraci si dezbraco si pe ea, si atunci pornitiva sa faceti sex si sa primiti placere, dar te rog, nu fa oral, vreau sa scapam cu totii de aceasta porcarie si sa nu faceti cumva oral in viata vietilor voastre, Sper ca te-am ajutat. Fundita PLS!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, pentru a dă start unei partide de sex, trebuie sa ai prezervativ și iubrifiant care se aplica pe vaginul femeii că sa nu simtă durere in actul sexual iar prezervativul se îmbracă pe scula ta că sa nu ejaculeze sperma in vagin, iar pentru ceva romantic, ți-aș recomanda sa o mângâi si sa o săruți de obraz, cu plăcere, fundiță te rog!

| armand69 a răspuns:

Sa ii faci oral

| Kiran a răspuns:

Atmosfera sa fie una imbietoare, (nu cred ca cineva ar avea dorinte de dragoste cand in jurul sau e panica), apoi depinde de amandoi cat de mult aveti "apetitul" de a face lucrurile, cu cat e mai mare, cu atat e mai senzual 'razboiul', apoi incepeti clasic, saruturi, mangaieri, muscaturi, preludiul, etc
Doar mie mi se pare ca tot lucrul asta e ca un razboi care pe care? laughing