| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun ceai pentru imbunatatirea activitati sexuale la barbati?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Am fost acum cativa ani la turci si videau un ceai numit sex tea
reclama esra ceva de genul : sex tea, guaranteed half hour and everything is wonderful
nu am incercat dar cine stie

| justme85 a răspuns:

Nu stiu de ceaiuri. dar ceva telina iar face foarte bine...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deocamdata nu am avut probleme si sper sa ma"duca "cit mai mult pentru ca am inteles ca toate se trag din gena.Am auzit ca telina e un aliment cu cea mai multa fibra.Maninci telina fiarta, bei ceaiul si faci cura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca ceaiul de sculatoare...

| ancadina a răspuns:

Ginseng