| Anonymullll a întrebat:

Pe ce alimente trebuie să mă axez si ce suplimente pot lua pentru îmbunătățirea funcției sexuale? Sunt băiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suplimentul cel mai sigur: o femeie cu mare experienta si rabdare! tongue

| GabiDumitrescu a răspuns:

Practica, tovarase, practica. Presupun ca nu ai ~40+ de ani ca sa iti pui problema ca nu se mai scoala ca la 20, asa ca lasa prostiile. Maninca sanatos, nu exagera cu bautura si fumatul. Si eventual arunca un ochi la exercitiile Kegel.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la endocrinolog!

| Alexandru250201 a răspuns:

Stai ce? Exista suplimente pentru asa ceva? laughing)

| Anonymullll explică (pentru Alexandru250201):

Din cate am vazut da, vitaminele C, E, B3, B9 si B12.