| angelina_2665 a întrebat:

Care este cel mai bun si eficient mod de a te rade in zona pubiana la femei fundawinking astept cat mai multe raspunsuri mersi mult

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Foloseste crema dar daca te iriti da-te cu sapun lichid si rade-te cu lama, desi nu e asa indicat.cel mai bine e la o cosmeticiana depilatul cu ceara doar ca e dureros

| eurynomus a răspuns:

Du te la cosmetician

| Pinky_8498 a răspuns:

Mai bine folosesti crema daca te razi este posibil sa te iriti sau sa iti creasca par sub piele. Incearca creme de la elmiplant, sunt bune si miros frumos, de preferat pentru piele sensibila. Bafta!

| Cory_1336 a răspuns:

Foloseste o crema pentru piele sensibila.sau te poti rade cu bigul dar dupa cateva zile incepe sa te manance pielea pentru ca incepe sa creasca