| Heroina01 a întrebat:

Care este cel mai eficient mod de a te masturba happy?
sunt fata
astept pareriwinking

13 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Teava de gaz...fii inventiva. tongue

| Neinteresantul a răspuns:

In vis. Pana cresti, asta e cel mai eficient mod.

| BIS99 a răspuns:

laughing rolling on the floor lol. Ia-ţi un vibrator laughing

| luniii a răspuns:

Nu pot sa inteleg aceste persoane care intreaba asa ceva! Dragii mei daca sunteti la inceputul pubertatii si nu stiti anumite lucruri puteti intreba parinti sau cauta pe Google.ro! Intelegeti ca prin astfel de intrebari va faceti singuri de ras. Draga mea poti sa te documentezi si experimentezi foarte usor singurica nu intreband persoane necunoscute de pe Tpu.ro Dc? Pentru ca pe acest site sunt si oameni in varsta care daca vad intrebari de genu se minuneaza si avand conceptii diferite automat isi fac o parere proasta si despre generatia de astazi!
Sper ca m`am facut inteleasa! Bafta:*

| hummer24 a răspuns:

Cel mai eficient e sa faci sex cu mine happy cati ani ai?

| Ekcstsy a răspuns:

In face webului impreuna cu interlocutorul tau care sa iti spuna ce sa faci laughing, si sa faca si el acelasi lucru

| Sooorin a răspuns:

rolling on the floor)))

| AlbertSeby a răspuns:

Simplu cu degetul sau daca nu te saturi cu degetul te duci la piata sau in gradina daca stai la tara si cauti un morcov sau un castravete mare si te saturi cu ala.
PS:nu uita sa il speli

| KazumaKwabara a răspuns:

Chemi un baiat sa ti-o traga...dar ce ai chiar asa mare nevoie sa te simti bine?

| AlexMsA a răspuns:

Lol. Sa stii ca ne plac fetele astea disperate da numa sa le-o dam. Si nici un baiat normal nu s-ar uita la tine. Imi place ideea cu castravetele sa iti ajunga disperato laughing

| XxRoByXx0O a răspuns:

Cu degetelul fetita, dusul, fii inventiva laughing Bft

| nico5436 a răspuns:

Cu vibratorurolling on the floor tongue

| marescostin a răspuns:

Da nu e nevoiee te ajut eu:d