| lizemm a întrebat:

ce credeti voi? cand este cel mai eficient sa mergi la sala, dimineata, la pranz sau seara. astept pareri.

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Poti merge cand vrei daca poti, important e ce antrenament faci nu cand il faci.

8 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Cand vrei, important e sa mergi.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Seara happy. - zic eu

| xFlorin a răspuns:

Dimineata pentru ca abia te trezesti si esti in forma.Bafta.

| MitroAlex94 a răspuns:

Cel mai bine e dimineata ca atunci ai cea mai multa energie

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Cel mai bine este dimineata cand esti proaspat trezit si cu multa energie.
Te duci dimineata frumusel vii la pranz mananci te odihensti si seara poti face alte lucruri decat sa te duci la sala.
Din cate stiu eu cel mai indicat e sa mergi dimineata. IN plus ai mai multa energie si poti sa lucrezi mai mult si daca te duci seara vei fi obosit, fara energie, fara chef... Poate vei vrea ca seara sa te uiti la un film, la o emisiune in loc sa fii la sala si nu in pat.

Aceasta e parerea mea!
Sper ca te-am ajutat!

| Simplu876 a răspuns:

Eu cred ca la Pranz tongue big grin

| alinutza77 a răspuns:

Este bine sa mergi dimineata.

| alinutza77 a răspuns:

Este cel mai bine sa mergi dimineata.