| XoOxXo a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata?

14 răspunsuri:
| deeutza1998 a răspuns:

Uite. daca este prima iubire care esti atrasa foarte mult de el asa te simpti iar daca nu este prima iubire care ti foarte mult la el nu stiu ce sa zic! sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sax cu iel si sa vezi ca ti pune te iubesca fa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex cu iel si sa vezi ca ti pune te iubesca fa

| Zenithf a răspuns:

Chemarea naturii.hee hee

| cOnTexT a răspuns:

Pai e hormonal, te exiciti happy... e normal. era bine sa ne zici si cati ani ai! tu. el

| darrio2007 a răspuns:

Ai grija sa nu iti suceasca mintile pana faci aia cu el si apoi sa iti dea papucii.

| Luori a răspuns:

Raspuns in intrebare. De ce? "simt ca sunt iubita". Esti indragostita de el, de aceea simti ceea ce simti. Bucura-te ca iti impartaseste aceleasi sentimente, si lasati-va gasiti de fericire.
Sa stii, sexul nu-i singura solutie ( sau poate ca nici nu-i solutie ) pentru a consuma ceea ce simti; exista multe alte metode care demonstreaza iubirea ce o porti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aicisa nu e vorba de sex appeal? sau sunt eu chioara azi...mda. no sens...smug

| Sevenup a răspuns:

Buna. :)
Niciunul nu te'a lamurit dupa cum vad :))
Citeste aici http://sanatate.acasa.ro/......e-130.html
Sper ca te'am ajutat >:D

| Monique1 a răspuns:

Wtf?straight face
ce`i cu raspunsurile astea?
Sex-appeal-ul este, pe scurt atractia generata de o persoana. Mai exact, anumite ...parti ale corpului sau calitati care atrag atentia.
^^

| cOnTexT a răspuns:

Era alta intrebare laughing, s-a schimbat... mda happy

| nextoyou a răspuns:

Sa inteleg ca raspunsurile de aici sunt la intrebarea mea?laughing

| Adorable a răspuns:

Movul!

| FreakZXOne a răspuns:

Negru si verde