| vulpitza23 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata si de ce?

Răspuns Câştigător
| madytza_7574 a răspuns:

Muoooov:X pentru ca e mflaughing

albastru:X ma linisteste

rosu:X hmm... e romaniiiclaughing)

tie?

15 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Roz pentru ca e o culoare vesela

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Verde pentru ca reprezinta natura

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Culoarea me preferata este albastru [bleu]. deoarece ea reprezinta armonia, linistea si altele. Aceasta reprezinta culoarea echilibrului. Decateori ma uit la ceva albastru [cerul] ma inveselesc. Cel mai mult imi place albastrul ceului. uite o imagine cu un bleu superb :x:x:
http://iulianceausescu.files.wordpress.com/2009/01/cerul-la-quennstown.jpg

ma rog, diferite nuante de bleu :)

| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu am o culoare preferata. am mai multe
negru, alb, galben, mov...

| rvr a răspuns:

Rosu pentru ma personalizeaza carcterul deschis si amuzant. fundita? happy

| blue95 a răspuns:

Galben-pentru ca este o culoare deschisa la fel ca si personalitatea mea happy
Dar si negru-pentru ca mi se potriveste.

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Negru...pentru ca ma reprezinta, pentru ca mi se potriveste,, pentru e frumos, reprezinta umbra din locurile inchiselove struck...

dar a ta care e? argumenttongue

| abydeea a răspuns:

Roz pentru ca este o culoare vesela, placuta si optimista

| andrei a răspuns:

Albastru...pentru ca e culaorea lui Chelseabig grin

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Albul deoarece inseamna puritate.

| Izzaya a răspuns:

Albastru:) pentru ca sunt o visatoare http://www.armonianaturii.ro/......58-articol

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Albastru pentru ca e culoarea apei love struck

si culoarea care ne reprezinta prietenia mea cu o alta fata tongue [blue love struck]

| larrysukk a răspuns:

Sall. mie cel putin imi place galbenul
unii oameni spun ca sunt geloasa dar mie imi place deoarece este o culoare foarte frumoasa si eu atunci cand o port...nu stiu parca am mai multa energie si sunt mai sigura pe minebig grin

| eXeDusS a răspuns:

Albastru culoarea cerului happy

| mariutza98 a răspuns:

Roz pentru ca e o culoare calda si vesela