| anonim_4396 a întrebat:

Salluthappy...care este culoarea voastra preferata?batting eyelashes

31 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Negru!love strucklove strucklove strucklove strucklove struckSunt gotica!

| Daria a răspuns:

Turcoaz:X

Răspuns utilizator avertizat
| tpuu a răspuns:

Hei.happy. a mea e rozul si albastru. o, si giuli&godzilla4. daca nu va placeintrebarea. nu stiu de ce ati mai scriswinking. si nu gyuli nu este cum zici tu.winking.

Oricum mersi ca mi-ati raspuns la intrebare :X

| R9kitty a răspuns:

Verdelove struck A ta?

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Roz si mov love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Eunyce a răspuns:

Alb.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Verdelove struck

| RealLife a răspuns:

Asta e o intrebare fara sens! sunt oameni pe siteu asta care chiar au nevoie de ajutor!

| Păpușica_2939 a răspuns:

Salut. Violet, a fost anul trecut in voga si a ramas pina acum acesta culoare prefera mea.

| perusita a răspuns:

Negru

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Turcoaz

| claudiea79 a răspuns:

Pentru haine negru; pentru florii rosu.pentru par blondul.pentru camera roz si mov

| Aℓida a răspuns:

Rooz :-)

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am mai multe: verde, albastru și mov! Și dintre non-culori, îmi place albul!

| BaLOnAs99 a răspuns:

Mov!

| positivity a răspuns:

Buna.

Culoarea mea preferata este albastrul deschis:X

Pa, pa.

| BlueBolty10 a răspuns:

A mea e albastru.

| MisSToXiC a răspuns:

Roz, mov, gri, negrulove struck

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Moov :-X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastru.Ar mai fi si galben, dar albastru e unic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albastrullove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ca cea mai "populara" culoare este albastru. Este ca cerul, apa si Pamantul. Mi se par super toate tipurile de albastru: http://translate.googleusercontent.com/......ranslate_c

| Malo a răspuns:

Albastru desigur big grin Fundita? happy

| Anonymy05 a răspuns:

Rosu si verde.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Roz,mov,gri,negru,alb happy :X :X :X

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Inspecial rozul pastel, roz bombon :X :X :X si movul mai deschis thinking dar si cel inchis love struck... Imi plac foarte mult!happy

Pa-pa.

| luv a răspuns:

Culoarea preferata sigur ca,, Rosu ''

| Gena5 a răspuns:

Mov si Gri love struck