| Bastanul2018 a întrebat:

Care este diferenta dintre a nu purta lenjerie intima si de a purta? Ma refer la senzatii sau daca este ceva pentru partea de sanatate... sper sa nu vina aiurea. Ms

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura diferenta ''notabila'' ar fi aceea ca de regula textura tesaturii/materialul din care sunt confectionati pantaloni este mult mai aspra decat cea a lenjeriei intime. Lipsa lenjeriei intime ar putea reprezenta si un avantaj prin faptul ca nu te mai ''incurci'' cu datul jos, in cazul unui sex...pe fuga. big grin