| icatinean16 a întrebat:

Buna fetelor, am niste colanti albi si ori ce lenjerie intima as purta se observa dungile ce as putea sa fac sa nu se observe asa

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia'ti o bluza mai lunga?
Nu ii mai purta?
Pune'ti o fusta?

| Kenya a răspuns:

Poarta o bluzita mai lunga.
Am mai vazut ca sunt unele lungi in spate, poti cumpara.

| DenisaKarolina a răspuns:

Hm pai ai putea sa iti iei o bluza mai lunga sau sa iti iei pantaloni scurti/fusta peste, sau sa porti chiloti tanga chiar daca nu esti obisnuita. Nici eu nu sunt dar nici nu port happy

| teo6dia4c99 a răspuns:

Sunt mulți colanți de genul, chiar şi negrii. Dacă te apleci sau ceva, se vede tot. În principiu, ar trebui să porți tanga şi dacă tot se cunoaște, atunci nu sunt nişte colanti ok de purtat, decat dacă vrei să atragi atenția într-o direcție negativ.
Dacă îți plac foarte mult, îi poți purta cu bluze/tricouri mai lungi, cum am spus si ceilalți utilizatori, sau îți poți pune o cămaşă legată în talie.

| alice4stars a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat: 1. Ia-ti o bluza/tricou mai lung. Sau 2. Ia-ti niste chiloti roz deschis.

| ChildOfDark a răspuns:

Poate ca iti tragi pantalonii pana la buric? Lasatii putin mai jos, daca nu. Iati altii ca s-ar putea sa fie prea mulati.

| Amynutzza1 a răspuns:

Există în multe magazine lenjerie intimă fără cusături.winking
Nu trebuie neapărat să porți fustă le deasupra sau să porți tricou lung.

| Lucyamaria a răspuns:

Cea mai buna metoda e cu bluza lunga.Eu asa procedez de fiecare datawinking