| cosmin75 a întrebat:

Care este diferenta dintre o blonda si un frigider?

9 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Frigiderului daca-i dai intensitatea prea mare atunci o incasezi, te alegi cu bani dati in vant, iar blondei cind ii aplici o intensitate mai mare e in al 9-lea cer de fericire, si in rezultat te alegi si cu ceva in plus din asta big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Blonda te baga in boala, mama ce frisoane! Iar frigiderul este bun doar vara, daca ai calduri, te racoreste.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Frigiderul e de obicei plin`capul unei blonde mai rar...suna a gol.''

Răspuns utilizator avertizat
| andytza a răspuns:

Din frigider scoti carnea, s-o pregatesti, in blonda o bagi (carnea) big grin

| Slowmotioon a răspuns:

Frigiderul nu zice "Aaaaahhh" cand bagi ceva in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda e feminina, frigiderul e masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu se inteleaga dupa numar gramatical asa frigideul e neutru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu diferenta, dar stiu niste asemanari.

1.Amandoi (blonda si frigiderul) sunt reci.
2.Nici unul nu are creier.