| cristian_3843 a întrebat:

Care este diferenta dintre sex si masturbare la barbati?

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Rezultatul este cam acelasi, doar ca facand sex, mai cunosti lume laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Pai sexul il faci cu o fata.
Si masturbare iti provoci singur placeri in baie sau unde apuci laughing)
Chiar e aiurea intrebarea ta laughing)

| AndutzaAndu a răspuns:

Masturbarea e... solo şi sexul e în 2, sau mai mulţi... sper că înţelegi.laughing

| ELD a răspuns:

Pai incearca ambele variante si vei observa singur diferentaoh go on ce intrebari, God!

| ed23tm a răspuns:

Pai sexul il faci cu o fata.
Laba o faci cu mana ``asa zisa LABA``.

| Mekeke a răspuns:

Laba=ce are ursu` in loc de mana
sex nu meriti sa afli.si oricum te-ai supune riscului de a fi inselat ceea ce nu ti se poate intampla daca faci numai "manopera"

| Sarpedan a răspuns:

ABC esti tare.

| alexxutza_3567 a răspuns:

Sexul il faci cu o fata...(sper)... iar masturbarea cu mana.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii diferenta imi dau seama cum te lauzi la prieteni:-Frate am facut laba cu o femeie