| anonim_4396 a întrebat:

Tehnici imbatabile de masturbare la barbati?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu asta: http://www.google.es/......tp?/imgres dar costa 6000€ si se face import din Germania, EE.UU sau Japonia (o vand cu 8000€) si dai la buci pana nu mai poti numai ca pretul e destul de costisitor si taxele vamale ar mai fi de vreo 400€ asa ca mergi in japonia si o inchiriezi un weekend intreg cu 230€.

| lAuRitAs a răspuns:

Cu mana si iti bagi 2 degete in cur (n-am incercat asta da creca o sa iti placa )rolling on the floor

| eluboy13 a răspuns (pentru lAuRitAs):

Frate,nu stiu ce faci circ aici...
Vrei sa zici ca tu nu te masturbezi?!
Omu' cauta sa se autosatisfaca cat mai eficient posibil, nu stiu ce e asa...Rusinos,amuzant,etc

| lAuRitAs a răspuns (pentru eluboy13):

Nu inteleg cum sa pui intrebari din astea? siteu`l asta e foarte folositor in anumite domeni da in domeniu asta nu cred ca e asa folositor thinking despre masturbare a da, imi aduc si eu aminte cand practicam asa ceva mai bine zis pe la 13-14 aniwinking

| lAuRitAs a răspuns:

Acum doar nu vrei sa ma pun la mintea ta si sa iti raspund la injurii?:-J

| ForeverAnonim a răspuns:

Cu mana cred eu ca e cea mai buna laughing ziceti voi altele

| ForeverAnonim a răspuns:

Ba lAuRitAs bagaias si eu la mamata degetele si pulan cur sa-ti fac inca 3 frati gemeni happy hai sictir daten morti m-ati odata ce te uiti pe site-uri din astea esti si u un ***! asa ca taci acolo devil