| zsygab a întrebat:

Care este diferenta majora intre creierul femeilor si al barbatilor? Gandim la fel ca celalat sex? Sau chiar exista diferenta? Si in ce se manifesta? Esti curios de explicatia stiintifica? Vezi aici totul:
http://www.8p.ro/......e-mai-tare

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intre barbati si femei exista diferenta de gandire nu e la fel unii mai incapatanati iar unele mai severe sau slabe cert e ca exista si barbati+femei proaste/i iar putini/e sunt cu mintea pusa la locul ei nu toata lumea e intreaga la cap ma refer.

| MiK3L a răspuns:

In primul rand orice om gandeste diferit! Deci asta e diferenta!

| Malinutza_4278 a răspuns:

Creierul barbatilor e mult mai mic! barbatii au lipsa de neuroni 100%!