| TheLoveDoctorr a întrebat:

Care este iubitul/iubita ideala pentru tine?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Salut
1, Fizic
pai sa vedem sa fie mai mica de inaltime ca mine, sa fie cat de cat ok fizic sa fie draguta la fizic
2, Comportament
sa fie hotarata,sincera,serioasa, buna, amuzanta, sa fie atee cu o gandire rationala, sa stie ce vrea de la viata
3 Situatie materiala
sa aiba o scoala, sa nu fie materialista, sa stie valoarea banului, sa fie zgarcita in mod pozitiv adica sa nu se joace cu banii mei

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

90-60-90 surdo muta

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Este persoana cu, care sunt acum.

| TheLoveDoctorr explică (pentru neutrino):

Felicitari si succes pe viitor!

| neutrino a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Multumesc, la fel si tie!

| J0B0MAT a răspuns:

Cel din visele mele love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie simplu. Nu exista.

| TheLoveDoctorr explică (pentru anonim_4396):

?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

sick|

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa trimit asta rolling on the floor. Sorry

| c0ntsimplu a răspuns:

Iubita ideala pentru mine ar fi:
1)Din punct de vedere fizic sa fie ingrijita, sa nu fie grasa si putin draguta.
2)Sa evite cat mai mult Facebook-ul, sa fie citita, amuzanta, Intelegatoare si sa nu se supere din orice amanunt (Clar).
3)Sa ii placa Sportulwinking, fiinda si eu sunt pasionat de asemenea.
4) Sa imi dea LIBERTATE!