| anonim_4396 a întrebat:

Care este marimea normala a unui penis? P. S. eu il am de 14 cm

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm.
Vezi unde te incadrezi si calmeaza-te cu asta, conteaza ce faci cu el si ce neuroni detii, intrebari la care inca nu mi s-a cerut sa raspund!

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Complexul celor lipiţi de abilitate de a face o fată să se simtă bine.confortabil. iubită sau alintată. Este marimea sau grosimea penisului. Mulţi băieţi/ bărbaţi se mandresc cu dimensiunea penisului. E ca şi cum as spune -sunt mândru ca am 180 înălţime. -este un accident genetic Nici decum o realizare personala. GROW UP

| bogdy_7709 a răspuns:

Pai depinde de varsta 16-19 cm