| anonim_4396 a întrebat:

Care este marimea normala a unui penis la 12-13 ani

9 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Am ajuns sa cred ca baietii din ziua de azi (unii) stau cu riga in mana si isi masoara p*** pe fiecare zi, apoi isi noteaza in carnetel si cand ajung la scoala incep sa se laude gen"eu am ...mai mare ca a ta"!

| Ekcstsy a răspuns:

Cercetatorii britanici au publicat o lista cu marimea penisurilor la diferite varste. Poti sa le gasesti aici: www.candveiaveaparlaputaatuncisaintrebidemarime.com. Vei ramane uimit de rezultate.

| CynicalCunt a răspuns (pentru Ekcstsy):

You sir, you rule.rolling on the floor

| Ekcstsy a răspuns (pentru CynicalCunt):

Thank you happy

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Ăla nu e penis. E puță.

| Sooorin a răspuns (pentru Ardeuitecumarde):

laughing)))))))

| CynicalCunt a răspuns (pentru Ardeuitecumarde):

Ii ranesti sentimentele.

| XxRoByXx0O a răspuns:

Alex esti mic nu e timpu sa te gandesti la asta... Eu la varsta ta masuram masinutele nu penisul laughing. Daca ar si maicata ce te intereseaza cred ca te-ar bate de nu ai mai iesi din casa 2 ani

| Piciu13 a răspuns:

Este intre 5 si 6 cmwinking