| Arthur92 a întrebat:

Care este numarul de masturbari pe saptamana normal?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Depinde despre cine e vorba. Nevoile sexuale difera de la un individ la altul, de la femei la barbati, de la o varsta la alta. Dar probabil ca tu te referi la tine. Normal este sa te masturbezi atunci cand simti nevoia si ai asigurate niste conditii s-o faci. Sunt persoane care au zile cand se masturbeaza de cinci ori. E ok. Nu e insa ok, ca nevoia de masturbare sa-ti afecteze relatiile cu cei din jur, job-ul, modul de gandire… Masturbarea e chiar indicat sa se intample. De ce intrebi?

13 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai luand in calcul 92-ul din numele tau, raspunsul ar fi tot 92.Succesbig grin

| Geo17 a răspuns:

Fara...NUMAARRRR! rolling on the floor)))))))))))

| SmRpT a răspuns (pentru Geo17):

Mai taie din ele dale draculrolling on the floor))

| crysty1067 a răspuns:

LoL ma lume asta vb serios nu va mai bateti joc si da exista asa ceva la 2 saptamani trebuie sa te masturbezi de maxim 2-3 ori

suntserios
| suntserios a răspuns:

13.45

| tocoal a răspuns:

Nelimitat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o forma de abuz de sine, onania mintii.
Recomand tuturor articolul urmator:
http://www.ellenwhiteexposed.com/rom/criticc.htm

| GizazCraist a răspuns:

Incearca sa o tii sub 10 zilnic big grin

| Ahead a răspuns:

Nu cred ca exista raspuns la o astfel de intrebare insa nu e ok sa faci exces pentru ca pe viitor vei avea probleme cu erectia.

| LMV01 a răspuns:

Daca te-ai obisnuit cu asta dai cat poti ducelaughing rolling on the floor))

| AlexzMkD a răspuns:

Cand ai tu acel "chef"!
Nu conteaza de cate ori o faci.

| Belengherul a răspuns:

OVER 9000

| CosminHTN a răspuns:

"Peste 9000!"