| anonim_4396 a întrebat:

Care este numele tau complet?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Oh,inteleg ce-ai patit!
Dar,pe net,datele personale raman totusi confidentiale, asa ca eu raman greece12, cel putin pe TPU!
Succes cu numele, probabil esti inconjurat de multe zambete cand te prezinti!

| Ramonaaaa a răspuns:

Ramona Gabriela(Numele nu il spun smug).
Al tau?

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Avram Iancu Gabriel ( te inteleg de nu ma crezihee hee )

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

laughing))))) Coincidente, coincidente.

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

De ceva timp am venit tarziu acasa si chiar in acea seara a fost o spargere la magazin iar ghinionul meu e k prin fata magazinului am trecut eu si atunci a venit politia, ceva logic pentru ei sa ma suspecteze, am ramas un pic socat dar m-am linistit pentru naveam nici o vina, deci sa ajung unde vroiam sa ajunglaughing ma intrebase unu din pollitai cum ma cheama iar eu zicandu-i " Avram Iancu" el imi raspuns inapoi: "fara indoiala vi cu noi la sectie" credeau ca fac misto de ei, mi-am pierdut ceva timp la sectie asteptandul pe fratele meu sa-mi vina cu buletinu, se intamplase mai multe dar eu vroiam sa accentuez faza cu numele happy

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

rolling on the floor))))) Doamne Feresterolling on the floor.Nu e de mirare ca au crezut aia ca faci misto de ei :O.Pe bune, la ce s-au gandit ai tai cand ti-au pus numele?

P.S : Nu te supara pe mine, e decat o glumahee hee.

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Nu ma supar oh go on A fost ideea mamei, chiar nu stiu de ce am avut norocul asta laughing

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

rolling on the floor)) Mda, mamele ce poti sa le ceri?hee hee

| NoChanceForUs a răspuns:

Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Martyr Patricio Clito Ruíz y Picasso Lopez

| CloseToYou a răspuns:

Ioana McFurryPants din dinastia Pickle Von CrenwurstDog

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

NoChangeForUs, dacă tot ai luat asta cu COPY-PASTE ( evident ) de ce nu ai stat să o şi corectezi cateva secunde?
Yannku, nu cred că te priveşte pe tine asta.

| Laurretta a răspuns:

Ala bala portocala. Laura Annonimoouswinking

| passenger a răspuns:

Pizdipula Maria :d