| walle91 a întrebat:

Care este parerea voastra despre relatii? Eu zic ca am gasit o formula general valabila: http://www.8p.ro/poze/matematica-aplicata

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asta trebuia sa o postezi la trivia, e o gluma simpatica, m-a facut sa zambesc!
Eu sunt pentru relatii, votez pentru perechi si dragoste si nimic nu-mi poate schimba parerea!happy
Fiecare are relatia pe care o merita!
Chiar si cei singuri!happy

| mgtow a răspuns:

Smart - smart de abia se mai gasesc in ziua actuala, relatia e un pericol inminent la ora actuala. Singuratatea aduce mai multe beneficii si bani tin mai mult (traieste mai bine un burlac fata de unu care cheltuie bani cu una si viceversa).

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Decât să găseşti păreri despre relaţii online, mai bine caută să găseşti în realitate happy
--->Sfat prietenesc x_x

| Azµre a răspuns:

Relatiile -> Complicate -> sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai gasit tine-o pentru tine, eu imi las gratiile sa-mi falfaie