| walle91 a întrebat:

A mai patit asta cineva cand a fost mic? http://www.8p.ro/poze/speriat-de-mos-craciun Eu mai tin minte cand m-am speriat de el

Răspuns Câştigător
| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Aveam vreo 2-3 si a venit Mos Craciun.
Mi-aduc aminte seara aceea ca si cum ar fi fost ieri. Il asteptam pe Mos Craciun, iar atunci cand a intrat pe usa si l-am vazut am inceput sa tip, sa planglaughing. Si stateam departe de el mi-era asa de frica. Si imi zicea: ''nu mai vin la anul daca faci asa, daca plangi''. Si mi-era teama ca nu va mai veni si am fost incercat sa-mi mentin controlul dar nu puteam. El era intr-o camera si eu intr-alta. Si scotea jucarii ca sa ma convinga. Si eu numai nu. Si mi-a dat o bufnita si cand am vazut bufnitax_x... Oooo Doamnerolling on the floor... Am inceput sa tip si sa o arunc de colo-colo numai nu vroiam sa o tin in mana. Si am cand o aruncam de colo-colo o cazut in Mosu'rolling on the floor.
Eram mica, n-ai ce sa cerioh go on.

| Cryo_4565 a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Si mie mi s-a intamplat la fel(ma rog aveam 3-4 ani si Mosul era tata) si am primit tot o bufnitza!:O

13 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

La mine venea Chuck Norris cu cadouri.

| EvangelineDS a răspuns (pentru Kazimir):

Siii...inca mai vinehee hee

| EvangelineDS a răspuns (pentru Kazimir):

Siii...inca mai vine?hee hee

| Kazimir a răspuns (pentru EvangelineDS):

Dap, încă mai vine.

| DaVà a răspuns:

Si acum imi amintesc cum venea Mosu` la scoala...era femeia de servici deghizata.Parca si acum simt cum putea a detergent

| MâţulMov a răspuns:

Prima oara cand l-am vazut aveam vreo 4 ani si m-am speriat, dar in vreo 2-3 luni, maicamea si cu taicameu m-au convins ca n-am de ce sa-mi fac griji, ca nu mananca copii, el le aduce daruri.

| Roxidd19 a răspuns (pentru MâţulMov):

Nu mananca copiilaughing) rolling on the floor

| MâţulMov a răspuns (pentru Roxidd19):

Am scris gresit happy
Scuze, am vrut sa scriu ''manca''.

| Downfall a răspuns:

Nu, prima când a venit "moşu' " eram deja măricică(vreo 8-9 ani) şi mi-am dat seama din prima că era tata deghizat

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mos Craciun exista
Eu l-am demascat pe tata cu un pumn in coa.ie

| Frunziix3 a răspuns:

Aveam 5-6 ani.Destul de maricica si cand l-am vazit imi batea inima ca la puiul de gaina.laughing

| Guogle a răspuns:

Eu m-am speriat cand l-am vazut acum, ce fata are, chiar are nevoie sa iasa un pic la pensie