| Marius022013 a întrebat:

Care este povestea vostra de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Totul a inceput cu un mesaj primit din greseala din partea lui pe telefonul cuiva din familia mea, eu am dat un beep pentru ca nu stiam cine este iar de atunci a inceput o poveste de dragoste de 6 ani care continua foarte frumos.

9 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

N-am.

| яоxs a răspuns:

Haha.Ce poveste de dragoste? Vorbim de aproximativ 7 luni. Din partea mea sunt sentimente, din parte lui mai puţin. A fost un fel de relaţie.din care am avut multe de învăţat. Încă mai sper că va avea final fericit şi încă mai sufăr, deşi a trecut atâta timp de atunci. Exact când încep să îl uit apare din nou. Este genul de băiat care nu poate fii uitat uşor, intră în viaţa ta şi iese fără motiv...dar rămâne în suflet...

| Alina12389 a răspuns:

Din cl. a II am venit in scoala unde invata baiatul ce il iubesc, acum sunt 5 ani de cind sunt indragostita in el, dar cred ca el nu ma iubeste sau place.In fiecare moment cin stau linga el, vorbesc cu el (in real sau in chat) simt o atractie sufleteasca.Noi vorbim pe skype si eu incerc ceva sa aflu. Intr-o el mi-a spus ca ma socoate cea mai normala fata din clasa.El mi-a spus ca se intilneste cu o alta fata si mi-a spus sa nu ii spun nimanui.Eu vreau de ziua Sf.Valentin sa ii zic ca il iubesc, deoarece nu pot suporta asa mult timp.

| RAY a răspuns:

Mereu am fost singur si cand am iubit

| Danysan a răspuns:

Undeva departe pe Marte -am cunsocut o martianca care ma rapit cu totu laughing.Dar pentru ca se apropia o ploie de meteoriti am fost nevoit sa ma intorc pe Terra si de atunci o tot astept sau poate merg eu la ea in 2030-cand are loc prima misune pe Marte. Oricum in fiecare seara ai trimit mesaje pe stelele cazatoare si ea mie prin raze de Soare.Pastrez pentru ea un Trandafir cules din Galaxia Andromeda si cand ne vom revedea il voi da ca sem al iubirii noastre cosmice -Iubirea noastra va da nastere la galaxii si vom fi impreuna forever...Nu te supara pe povestea mea dar daca ai citi printr-e randuri ai vedea esentialu puppy dog eyes...

| piticelm a răspuns:

Mi-a gasit el adresa mea de mess,s-a chinuit ceva ca sa ii dau add pentru ca tot ii dadeam decline, intr-un final am dat accept pe fuga, pentru ca ma grabeam sa ies, dar nu l-am bagat in seama. Dupa vreo luna a intrat pe mine, intr-un moment in care asteptam sa intre altcineva si am crezut ca este acel cineva si am vorbit cu el, crezand ca vorbesc cu alta persoana. Abia dupa o ora mi-a spus ca nu ma cunoaste straight facelaughing si am reactionat urat big grin Si uite asa s-au adunat 3 ani...

| INȚ a răspuns:

straight face Ea statea intr-un magazin si m-am dus acolo mi-am cumparat-o si am mancat-o (eu ma refer la o punga de pufuleti)

| iloveyoumybby a răspuns:

Prima oara l-am vazut pe fb (februarie 2012). Cea mai buna prietena a mea mi-a povestit despre el, ca a fost partenerul ei la o nunta. Din ziua aceea si pana in ziua de azi el a intrat in sufletul meu si nu stiu daca va mai iesi vreodata. Se zice ca nimeni nu e perfect, insa el pentru mine a fost cel mai perfect baiat dintre toti pe care i-am cunoscut in viata mea. Nu a existat chestie care sa imi displaca la el. Cand prietena mea mi-a zis sa ma uit pe profilul lui, eu deja il aveam la prieteni dar nu stiu cum. tongue Am inceput sa vorbesc de el in fiecare zi prin clasa si pe coridorul scolii. laughing Chiar daca nu avusem nici o discutie cu el pe atunci, prietena mi-a mi-a povestit tot ce era de stiut despre el. Eu nu sunt genul care se baga in seama cu un baiat si nici nu o sa o fac vreodata. Era baiatul visurilor mele si credeam ca niciodata nu o sa am ocazia sa vorbesc cu el sau sa ma intalnesc cu el, sa il vad.

| deniiiiii20 a răspuns:

Pai totul a inceput... Pe cine pacalesc sunt FOROVER ALONE happy happy