| AlinElle89 a întrebat:

Care este pozitia sexuala preferata a ta :p?

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Eu peste ea

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am pozitie preferata pentru ca eu nu practic sexul niciodatawinking

| Pedala a răspuns:

Cand ea isi trece picioarele printre mainile mele, ma prinde de genunchi si ma musca de gat, iar eu ma aplec peste ea, o incalec, trec piciorul peste capul ei, o prind de solduri, cu o mana o tin de sani pentru siguranta, iar cealalta i-o bag in c|u|r

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

HoOpa.:o
intrebare de baraj.laughing

| escroaca a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia Copacbig grin, desi ma aleg cu cate`o mica vanataie pe coapsa, imi place pozitia:d.

Sa fi iubita`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitia 69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: