| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste acel site matrimonial care ofera informatii suplimentare despre: fantezia sexuala, pozitia preferata, etc..ale posibilului partener?

6 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu esti nimfomana de intrebi asta?

| Eireann a răspuns:

Tinder? OK Cupid? Plenty offish?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu stiu niciun site de "matrimoniale", dar poti sa citesti Kamasutra, ca sa-ti dezvolti tehnicile sexuale. happy

| Stefan1987 a răspuns:

Alina lasa-i pe rautaciosi, hai sa vorbim noi ca " ninfomanii " laughing

| AngelaLei a răspuns:

I think you may need to unleash your desires here https://www.sexdolltech.com/ and boldly pursue your sexual fantasies without any misgivings and worries