| lyTTTT a întrebat:

Care-i faza cu himenul labial? aceeasi definitie pe toate site-urile, da ceva mai concret?!

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Himenul labial este un himen ce se inscrie, si el, la categoria "cazuri rare", acesta prezentandu-se sub forma unei deschizaturi verticale si inguste, ce porneste de la pozitia orei 12 si se continua catre pozitia orei 6. Denumirea de "himen labial" se datoreaza aspectului similar cu un al treilea rand de labii.

este o descriere mai mult decat satisfacatoare

| Danysan a răspuns:

Soul2soull a descris ok -nu are rost sa mai adaug. Poate daca nu te simti tu ok trebuie sa iti spun ca esti o fata mai rara, asa ca ar trebui sa fi mandra!