| Ancuta7878 a întrebat:

Care imi da si mie un program cu care sa scriu pe poze, sau langa poze? Va rog kiss Primul raspuns primeste fumdita, bineinteles daca e bun!love struck

Răspuns Câştigător
| MsGeorgy17 a răspuns:

Photoscape dai editare si apoi textwinking

10 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Uploadeaza poza pe http://pizap.com/ si iti faci acolo editari daca vrei si desigur poti si sa scrii:P

| xXx_6966 a răspuns:

FSViewer e foarte usor de folosit...deskizi poza care vrei si apesi klik dreapta si kauti prin optiuni.ce iti trebuie tie...

| BlackAngel23 a răspuns:

Foloseste www.pizap.com eu de acolo fac pozele e aproape ca photoshop si e ff usor

| Cherry a răspuns:

PhotoScape
happy

| Edwdw a răspuns:

Microsoft Paint, cel din accesorii de la programe din start, sau photoshop de la Adobe sau mai sunt fel de fel de programe de editare din pachetele nero insa cu paint-ul e cel mai simplu, ai un A pe care dai click si traci din mouse cu sageata o casuta si scrii in ea, conditia ca poza sa nu fie marita cu lupa, si mai ai optiunea de a face casuta cu fundal transparent, ai 2 setari cant dai click pe A. le gasesti tot acolo in acea coloanawinking

| simona223 a răspuns:

Cu photoscape poti sa scrii pe imagini...

| Rioko a răspuns:

Windows movie maker

| Lavii_3618 a răspuns:

Picnik :*

Răspuns utilizator avertizat