| StefanAngel a întrebat:

Care imi poate da si mie un server de mu online 97d care sa aiba si playeri romani.mersi anticipat si

1 răspuns:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Du-te la o vaca, ca ea face mu. Spune-i de mine si poate ai noroc sa iti arate drumul catre harta secreta care te va duce la scoala din Bucuresti. Bafta in gasirea vacii. P. S. nu uita sa ii mangai coarnele vacii, ca altfel nu iti spune nimic. Vezi, iti sugerez sa porti armura si ai grija la taur.Sa nu uiti la scola sa mergi la femeia de servici numarul 1 si sa ii spui ca e vaca ( e un cod secret, va intelege, nu te teme) si te va duce intr-o clasa foarte mare cu geamuri imense. De acolo iti va spune: Zbori pe geam, nenorocitule de copil mic si huligan, cum de m-ai facut vaca!
Si te arunca pe geam.
Apoi tu vei ateriza intr-un cos de gunoi. Scufunda-te si vei gasi un biletel pe care va scrie raspunsul la toate intrebarile de pe TPU, mai putin a ta!
Teapa! Scuze, nu stiu de unde sa iti dau servar...adica nici macar nu stiu ce e ala. Radeam cu o prietena de tine. Apropo. Proasta categorie!