| axel94 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu raspunsu la urmatoarea intrebare? Dau fundita celor mai corecte.

Ai plusat înainte de flop şi un adversar a egalat plusarea ta. Nu ai format însă nici o mână. Care este numărul maxim de adversari impotriva cărora vei paria cu o mână fără valoare, şi aplica tactica bluff?

Cel mult trei adversari.
Cel mult doi adversari.
Cel mult un adversar.

Răspuns Câştigător
| Picipuu a răspuns:

Cel mult 2 adversari cred laughing

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poţi paria împotriva tuturor de la masă, depinde cât de mult "te ţine".
Eu însă într-o situaţie de genul m-aş arunca.
Salut.

| Alex0194 a răspuns:

Acuma depinde de fiecare; daca cred ca am sanse ca merge bluful joc contra oricati

| dan_9324 a răspuns:

Cu siguranta 2 pentru ca unu ar fi putin ca pot care ei si 3 nu pentru ca sunt multi si se gaseste unu sa te ancerce dor ca acel bluff trebuie facut cu o suma frumusica adica,, sa aiba de ce sa se sperie,, poate ne intalnim la un poker pe cine stie ce site bafta