| alin88 a întrebat:

Care poate fi cauza ejacularilor dureroase? Am avut aceasta problema pentru prima data. Timp de 14 zile, cat a fost prietena mea plecata, n-am avut viata sexuala. Sa fie legata aceasta problema de lipsa de activitate sexuala din aceasta perioada? In mod obisnuit, in conditiile vietii sexuale constante, nu am asa ceva.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fi fost foarte excitat si presiunea spermei sa fi fost mare, ceea ce ti-a dat dureri. Daca durerea persista si la al doilea act sexual, mergi la medicul urolog fiindca poti avea o infectie a uretrei.

| Linda a răspuns:

Din cate stiu e e normal sa fie ceva gen de descarcari (organismul se regleaza singur) daca cineva nu are viata sexuala, dar de durere nu stiu sa fie. Si atunci cand sotia ta va astepta un copil ce vei face cateva luni?

| Psihoyounger a răspuns:

E posibil, pentru ca organismul tau a fost invatat cu o viata sexuala activa, dar pentru a fi sincer mergi la un medic si fa-ti un control.Bafta!

by Psihoyounger

| MisterKat a răspuns:

Mergi la un medic de specialitate, la un urolog.

| MisterKat a răspuns:

Mergi la un medic de specialitate,la un urolog.

| MisterKat a răspuns:

Mergi la un medic de specialitate,la un urolog.

| lul23 a răspuns:

Si prietenul meu se plange de chestia asta, cand o faceam zilnic nu avea nici o problema, acum ca facem numai cam o data pe saptamana il doare intotdeauna sad