| Delete_9089 a întrebat:

Care stie de ce, cand bag un cd in calculator imi arata ca e gol, dar el are niste programe pe el.Am incercat si cu alte cd dar tot asa imi aratastraight face. Care stie ce poate ficonfused.(am nevoie de un rasp urgent). multumesc

1 răspuns:
| DoRu a răspuns:

Salut, Delete! Aceasta probleme am intampinat-o si eu, alta solutie n-ai de cat sa-ti reinstalezi windowsul. Eu am incercat multe metode si degeaba! Reinstaleaza Windowsul si-ri va merge sigur.winking Bafta!