| KM3 a întrebat:

Cine stie rasp la intrebarea me sa imi zica urgent! Mi-a cazut oja pe tastatura mea.Am incercat sa indepartez urma cu acetona,dar acum au ramas urme. Vreau sa scap de ele, caci arata urat.CE pot sa fac ca sa indepartez urmele.DAU FUNDA GARANTAT!

3 răspunsuri:
| Firetears a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa indepartezi urmele intr-un fel sau altul... tot ce poti sa faci este sa vopsesti toata tastatura si sa o lasi sa se usuce sau sa o lasi asa...
Incearca sa o iei cu spirt, dar ai mare grija!
Hmm... Mi s-a intamplat si mie asta si a fost groaznic! I don't want to see
A trebuit sa imi cumpar alt mouse.
Ok, la tine e altceva, deci... laughing

| KM3 explică (pentru Firetears):

Nu stii cam cat ar costa sa-mi iau o tastatura noua?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru KM3):

Incepand de la 300.000 vechi pana la milioane bune.Dc o trebuit sa ti le vopsesti deasupra tastaturii?happy