| geniuuu a întrebat:

Care stiti replici de agatat

Răspuns Câştigător
| misell0022 a răspuns:

Buna,ai niste picioare superbe, la ce ora se deschid? :-))

7 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Am **** mare, Vrei fa sa ti-o pui cu mine? e cea mai buna.Incearc-o!

| TheDreamerGirl a răspuns:

,,Scuza-ma, te-a durut cand ai cazut din rai?" laughing

| love10andra a răspuns:

,,Esti din Frumusani?''
,, Esti sexy si atragatoare!"
Oricum...ai mai multe replici pe siteul asta!
http://www.portalroman.com/diverse/deagatat.php
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa agati la "dragoste si sex"?

| wildpepsii a răspuns:

Hey draga vi cumva din Frumusani caci esti singura draguta de aici? sau te-a durut cand ai cazut din cer? esti miraculos de picanta si cred ca imi trebuie niste apa ca m-am infierbantat! cam atat stiu si apropo sunt fata te rog imi dai funda? am mare nevoie pentru ca am facut o afacere cu TPU pentru fiecare funda cate 2 lei pentru ca eu am nevoie

| FlavyUseu a răspuns:

Ai o harta? M-am pierdut in ochii tai!laughing

| C4t47iN a răspuns:

Fii tu insatiwinking o spimpla privire poate vi de ajuns daca stii cum(adica nu te uiti la ea k pinguinul la valizalaughingo privire scurta si cuprinzatoare poate face minuniwinkingsucces!