| Ahead a întrebat:

Va rog sa imi dati niste replici de agatat care functioneaza altele de cat cele de aici : http://despreseductie.ro/replici-agatat/

Vreau replici de agatat noi sau daca stiti voi unele replici de agatat 2012 :)

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ai innebunit? In halul acesta ai ajuns? N-ai nevoie de replici ca sa cuceresti o fata. Devii penibil daca ii spui ceva de pe net. Vorbeste normal cu ea, fii natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replici de agatat. le stiu toate fetele laughing fi original si natural. sau vrei sa iti spuna ca ceea ce aveti in comun sunt siteurile web?

| Costelu a răspuns:

Corpul tau este format din 70% apa si mi-e sete rhau