| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative?
Ai senzatie cand faci cu prezervativ?
Sau simti doar un cauciuc pe p###
Vreau raspunsuri din EXPERIENTA PROPRIE, nu aiureli doar ca sa il pun

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Elimina ceva din senzatie dar te fereste de multe probleme.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei senzatii reale?, adevarate? Foloseste cu incredere Ovulele Spermicide Pharmatex. Sex real, sex virgin, cu conditia ca partenera sa nu fie purtatoare de BTS.

| Emilian65 a răspuns:

Prezervativul, nu iti da aceeasi senzatie de placere, dar daca vrei sa fi ferit de o eventuala sarcina sau de boli sexuale, foloseste-l!

| SkyPilot a răspuns:

Se pierde mult din senzatie, indiferent cat de subtiri zic ei ca sunt prezervativele. Nu mai simti caldura si umezeala de acolo.
"Cele mai bune" se determina in funtie de ce anume te intereseaza. Protectia ar trebui sa fie pe primul plan. Ia din cele care au un lubrifiant neutru, solubil in apa. Cele cu arome si alte tampenii pot duce la stricarea echilibrului bacterial al fetei acolo jos.

Răspuns utilizator avertizat
| differntlife a răspuns:

Eu zic sa folosesti o punga. sau o o soseta spalata cu pervol. este moale la atingere, fina smug

| Dice3 a răspuns:

Ambalajul de la cornul cipicao e cel mai bun!