| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat face sex pentru prima data cu prezervativ mai este virgin? Si daca faci sex cu prezervativ simti acelasi lucru ca si cum nu faci cu prezervativ? Adica simti acelasi lucru? Va rog fara raspunsuri la misto sau raspunsuri rautacioase.

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Iti zic eu ca daca nu folositi prezervativul fata v-a simti ceva, v-a simti un bebe.

Nu, chiar si cu prezervativ nu vei mai ramane virgin.

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu mai esti virgin daca faci sex cu prezervativ.
de simtit...nu e chiar la fel, e mai bine fara, dar deocamdata nu fa fara, e mai bine pentru amandoi

| Amelya02 a răspuns:

Nu te dezvirginezi cu prezervativul.
Nu simti placere cu prezervativul.

| Zabbyel a răspuns:

laughing tu fa sex cu pre'zuwinking e mai sigur atat pentru tine cat si pentru partenara.

| Netrider a răspuns:

Nu mai este virgin.
se simte diferit daca faci fara, e mai placut. dar trebuie sa te feresti sa nu iei vreo boala si totodata sa eviti o sa lasi insarcinata fata, de aceea e bun prezevativul.