| ioanatomi a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative?; in sensul sa nu se rupa.

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

DUREX il recomand cu caldura big grin...mai ales alea extra safe :d. poti avea incredere

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Durex!

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

DUREX. sunt cele mai bune. toata lumea spune. acum ramane alegerea tha astea sunt sfaturi pote tu vrei Love + aman2 sunt ok... ma rog

| crisgently a răspuns:

Durex sunt ok

| semy a răspuns:

Love plus, la mine s-a intamplat sa se sparga durexu, si love plus nu m-a dezamagit niciodata:d de atunci nu am mai folosit durez

| PixuletzZu a răspuns:

Durex big grin si d la farmacie e si mai binewinking :*