| Crysty_9003 a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care au simbolul comunitatii europene (CE a trecut niste probe de calitate de aceea apare acel simbol pe cutie), multi spun ca durexul e cel mai tare din parcare dar si ala se mai rupe asa ca lumea generalizeaza si nu-si da seama ca mai sunt si alte firme care fac prezervative de calitate.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Durex sau Entran Safe.
Baftă!

| bustamante a răspuns:

! Durex sunt foarte sigure!
Dar depinde si cata puta ai ca sa intre in ele daca e mica cumpara din astea la 5 mii ROL setu!

| Radu18 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la durex 100 % la 100 %

| Stefanu a răspuns:

Eu as spune DUREX, dar nu stiu exact.

| evilestevil a răspuns:

Sincer, cel mai bine e fara. Dar daca stii cand si cum sa faci.
Pa.

| danny25 a răspuns:

Categoric DUREX