| celmaitarenume a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative?
Voi de care folositi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate prezervativele sunt foarte bune, atat vreme cat cumperi masura corecta pentru penisul tau!
Un prezervativ trebuie sa fie perfect intins pe penis, fara sa faca cute, ca o a doua piele a lui, ca sa nu se rupa la sex.
Prezeravtivele se rup doar daca sunt mari, pentru ca sunt largi, se rasucesc in timpul sexului pe penis, se intind la maxim si pocnesc.
Asadar, fii sincer cu tine si cumpara masura corecta de prezervativ, ca sa nu risti sa se rupa la sex, ca nu furi basca nimanui, impresionand vanzatoarea ca ai cine stie ce sula imensa, doar ca sa cumperi prezervative cu numere f mari.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai ""BUNE"" prezervative sunt cele care au exact MARIMEA care este potrivita pe grosimea penisului, incat dupa montare, sa ramana fixate PERFECT pe penis pana la terminarea actului sexual.

| Paul754880338 a răspuns:

Chiar iti plac superlativele, nu? Cel mai bun prezervativ, cel mai tare nume...

| shrink a răspuns:

Cele mai populare si chiar bune calitativ la noi -durex