| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce prezervative folositi?
Care vi se par cele mai bune si care sa te simnti bine?
Vreau o parere si de la baieti dar si de la fete.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

"Cele mai bune prezervative" sunt cele care au marimea corecta pentru a se potrivi cat mai fix/exact pe penis. Un sex satisfacator nu poate fi oferit de un prezervativ prea mic care va strange mult prea tare penisul provocand un disconfort neplacut, dar nici de un prezervativ mult prea larg care va avea mereu tendinta de a aluneca/iesi de pe penis si povoaca teama continua de a nu-l pierde in vagin. laughing

| Lawliet14 a răspuns:

Fetelor, nu mai folositi d-alea ce nu sunt clasice pentru ca astfel barbatilor vostri le va muri... Cele mai bune deci sunt cele clasice! Si care se potrivesc, sa nu fie prea mici.

| AnaPisicutza a răspuns:

Eu folosesc "Love plus". Cele cu ambalaj galben "Intense" te fac sa urli de placere pentru ca au niste "bulinute" pe ele. Dar si celelalte sunt minunate!