| Reckinzor a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative?

Răspuns Câştigător
| LiVeeee a răspuns:

Durex

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Degetele de la mănuși medicinale.

| grab a răspuns:

Durex.

De fapt oricare sunt bune cu conditia sa folosesti si un lubrifiant daca nu sunteti bine umeziti inainte.

| fuzzer a răspuns:

Durex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durex

| intelboss a răspuns:

Sincer am incercat si one touch si durex si masculan nu prea sunt difrente doar sa ai grija sa nu fie expirate sa le lubrifiezi bine si sa nu bagi ca apucatu pana se rup incetu incetu si sa iei o marime pentru tine nu cu 10 numere mai mari

| ICHBalexnunu a răspuns:

Durex

| adrian99th a răspuns:

Durex nu sunt cele mai bune... exista si mai bune...insa sunt intr-adevar rezistente! Foloseste cu incredere!winking

| aaaleexuutzzu a răspuns:

Durex