| alaala a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase nebuni alaturi de persoana iubita cu care iti doresti sa ramai o viata? cum procedezi sa se simta minunat (imi doresc raspunsuri serioase nu vorbe spuse aiurea)

2 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Cred ca ce-a mai mare nebunie ca sa dovedesti unei persoane ca vrei sa fii cu ea o viata este NUNTA big grin pentru mine asta ar fi, desii in ziua de azi, actele nu inseamna nimic tongue

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai cand ii faci cadouri simple din inima si cand ii zici ca o iubesti la nebunie si nu ai vrea pe altcineva in viata dinafara de ia si atunci cand crezi ca nu mai poti fara ia si cand nu poti sa dormi noaptea daca nu esti langa ia si cand te gandesti numai la aceea persoana care tia furat inima si nu tio mia da inapoi.big grin