| ionutpintea a întrebat:

Care sunt cele mai "traznite" locuri in care ati facut dragoste si care sunt cele mai aprinse fantezii sexuale ale voastre?

Răspuns Câştigător
| alynutza a răspuns:

Cel mai traznite locuri in care am facut-olaughingin porumb, in marelaughingsi fantezii...in grup la o petrecerewhistlingrolling on the floor

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Urmatorul weekend merg la bordel cu un amic si acolo o fac lata.

| gigiro a răspuns:

Poate intelegi ca nu se pot spune astfel de chestii, deoarece stii varsta celor care-si fac temele pe net... Unul intreba de masurile sau ritmurile din muzica la aceasta categorie. Daca erai curios, puteai sa ceri prietenilor sa-ti raspunda.

| katy a răspuns:

Pai pe vulturul unui monument de la mine din orasbig grin laughing), fantezii nu am insa e nasol sa te prinda flama asa deodatalaughing la sfarsit oricum razi de locul in care ai ajuns sa faci dragoste cu parterul/parteneralaughing

| Izabelaisa a răspuns:

Hm cel mai trasnit loc laughing!
Poi thinking pe masina de spalat laughing)!
Si fantesii...Catuse .bici.hmm smug agh un costum secsismug multa frisca wow cam multe fantessi :devil))

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cel mai treznit loc?
Pe bloc,nu e la fel de comod ca patul dar a meritat.
Ohh frate,fantezia mea e,ca prietena mea sa fie toata acoperita cu frisca,sa aiba capsuni in zona sfarcurilor si eu sa trebuiasca sa o ling pe tot corpul,si as prefera sa fie intr-un loc retras ca sa o fac sa geama de placere,alta fantezie ar fi ca prietena mea sa fie excitata, sa ma lege de pat si sa se urce pe mine, sa ma dezbrace si sa ma linga pe corp si sa fie imbracata provocator.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Eu sunt virgin rolling on the floor.

| eulliric a răspuns:

Intr-o sala de instrument dintr-un liceu de arta; erau o gramada de astfel de sali,una langa alta, se auzeau tot felul de instrumente la care cantau elevii, insa eu imi vedeam de "instrumentul" meu laughing. fanteziile nu le spun din respect si ca, probabil, ar sari fetilii pe mine.

| Ecstasy_4276 a răspuns:

Cel mai trasnit? Acasa la soacralaughing
Fantezii? Hm... Ceva apetisant, un costum +niste catuse poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traznite locuri? hmm, ajunsesem acasa de la un examen de anatomie in anul 2, si am iesit din dus, m-am dus pe balcon si acolo au apucat-o caldurile pe prietena-mea ( mentionez ca am balconul la strada, etajul 1, vis-a-vis de un spital particular).Se uitau trecatorii si o vecina de scara si ea prezenta in balconul ei si-a aprins tigara in timp ce noi eram ocupati. Ar mai fi centrul orasului noaptea, cu politia comunitara la cativa metri de noi. Fantezii? as face-o in casa scarii, ( ea legata cu catuse de balustrada ) dar am cam multi batrani senili pe scara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe casa scarii, la parter prima data dar am fost deranjati chiar daca era o ora tirzie ca mai cobora lume asa ca am gasit solutia tot pe casa scarii dar la ultimul etaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt virginalaughing dar totusi.e un loc de preferat sa nu fii deranjat confortabil si cu lumina putin slaba.laughing nu stiu daca ti-am fost de folos

| ionutpintea explică:

Sunt invitate si fetele sa raspunda happy

| AlecSandra_7228 a răspuns:

Sunt virginalaughingrolling on the floor