| Mariusbossall99 a întrebat:

Care sunt mai sigure prezervativele sau anticonceptionale?

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Cele mai de calitate prezervative sunt cele care nu se gauresc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prezervativele daca sunt folosite corect. din simplu motiv ca iti dai seama imediat dupa folosire de succesul lor

| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativele sunt mai sigure si asigura protectie totala, atat impotriva sarcinii nedorite, cat si impotriva bolilor cu transmitere sexuala.

Anticonceptionalele protejeaza doar fata si doar impotriva unei sarcinii, nu si impotriva bolilor cu transmitere sexuala.

| Andreeaaadc a răspuns:

Niciuna dar pentru sanatatea tipei folositi prezervative