| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pozitiile de sex preferate?

11 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

69 imi place mult.
A ta?

| Danysan a răspuns:

Pozitile de sex perfecte sunt cele in care ambii parteneri se simt ok.Degaba ma simt eu bine daca ea saraca e ca in colivie.sau invers.

| Marrythenight a răspuns (pentru Danysan):

De acord. happy

| Danysan a răspuns (pentru Marrythenight):

:-p.Cineva se gandeste si la fete laughing. Doar e buburuza mea de ce sa o fac sa se simta aiurea si doar mie sa imi placa :-p.

| Marrythenight a răspuns (pentru Danysan):

Oww. Ce dragut big grin Buburuza. happy asa sa fii mereu, cu fetele happy

| Danysan a răspuns (pentru Marrythenight):

E cam greu :-p.Nu toate pot fi numite Buburuze unele au si ac :-p/

| Marrythenight a răspuns (pentru Danysan):

Ahaha laughing buna asta laughing da da, asa-i, si aici ai dreptate happy

| Danysan a răspuns (pentru Marrythenight):

O sa iti trimit un mesaj laughing.Ia sa vezi ca e ceva acolo :-p.Sa-ti dai cu parerea daca vrei laughing.

| Marrythenight a răspuns (pentru Danysan):

Ok laughing

| winer98 a răspuns:

Eu pe ea

| trance04 a răspuns:

De ce nu il intrebi pe Bivolaru? Poate face-ti si o spirala din aia ....pffff